Metalowy przycisk z napisem ponad 40 lat doświadczenia

Oferty pracy

Rozpocznij z nami swoją przyszłość w dynamicznym środowisku pracy - wykorzystaj szansę na udaną karierę!

Nasza firma reprezentuje nowoczesny i zorientowany na przyszłość sposób pracy.
Ze skutkiem natychmiastowym poszukujemy (m/f/d):

Operator tokarki / Obrabiarka (m/f/d)

Operator tokarki w kasku i okularach ochronnych pracuje przy stole warsztatowym w warsztacie konstrukcji metalowych.

Twoje zadania

    Profesjonalna produkcja elementów stalowych

    Samodzielna praca zgodnie z rysunkami technicznymi

Twój profil

    Ukończone szkolenie zawodowe w zakresie konstrukcji metalowych

    Doświadczenie w spawaniu (MAG/WIG)

    Znajomość technologii budowlanych

roter Schwung aus dem Olschewski Logo

Monter maszyn / mechanik przemysłowy (m/f/d)

Dwóch mężczyzn w niebieskiej odzieży ochronnej z ochronnikami słuchu pracuje przy metalu w warsztacie. Pojawiają się pomarańczowe iskry.

    Praca na tokarkach konwencjonalnych

    Spawanie konstrukcji stalowych

    Różne prace metalowe, np. wiercenie otworów

Twój profil

    Ukończyłeś szkolenie zawodowe

    Wiedza w zakresie technologii budowlanych

Monter konstrukcji metalowych (m/f/d)

Mężczyzna stoi w ubraniu roboczym i uśmiecha się do kamery. Energicznie trzyma ręce na biodrach. W tle widać warsztat konstrukcji metalowych, narzędzia i półki.
Pracownicy niewykwalifikowani chętnie widziani!

    Szlifowanie i cięcie na maszynie

    Wsparcie dla wykwalifikowanych pracowników

Twój profil

    Jesteś praktyczny

    Jesteś zainteresowany pracą z metalem

    Zaleta: posiadasz uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy

Bezpieczne miejsce pracy

Ikona tarczy ochronnej

Nowoczesne sprzęty do pracy

Ikona nowoczesnej maszyny CNC

Wsparcie ze strony drużyny

Ikona trzech ślusarzy ze sprzętem ochronnym do spawania

Zmiana dzienna w pełnym wymiarze godzin

Ikona słońca

30 dni urlopu

Ikona wakacyjnej walizki

Bonus świąteczny i wakacyjny

Ikona skarbonki, która jest właśnie zasilana monetami

Dobrze wiedzieć

Nasz mały team pracuje ramię w ramię

Dzięki płaskiej hierarchii tworzymy pozytywną atmosferę pracy

Dzięki godzinom pracy od 7:00 do 15:30 oferujemy naszym pracownikom równowagę między życiem zawodowym a prywatnym

Zgłosić się teraz!

Z panem Antonino Stabile
Telefonicznie +49 (0) 2432 5198
lub przesz emaila:
stabile@olschewski-saugduesenbau.de

Z radością czekamy na spotkanie!